hacjendaalpaka@onet.pl  |  +48 604482721
Śledź nas :

Aktualności

W środę 29 maja w Hacjenda Alpaka (Ubiad 47) odbędzie się Plener rzeźbiarski pn. „Świat zwierząt”. Wydarzenie w swojej formie będzie odróżniać się od dotychczas znanych plenerów artystycznych, ponieważ rzeźby będą wykonywane przy użyciu pił mechanicznych, a sama tematyka będzie skupiać się wyłącznie na zwierzętach, co ma również związek z działalnością organizatorów, czyli dwóch lokalnie […]

Więcej »

Planujesz imprezę, wycieczkę dla dzieci? Znudziły ci się przyjęcia w restauracji? Zapraszamy do Hacjendy Alpaka gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! W naszej altanie przy grillu miło spędzicie czas a dzieci będą się dobrze bawić na kolorowym placu zabaw. Zadzwoń! Zapytaj! Ciesz się chwilą! ZAPRASZAMY.

Więcej »

Hacjenda Alpaka to idealne miejsce spotkań dla dorosłych jak i dla dzieci.   W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Grilowisko z altaną, plac zabaw dla dzieci a przede wszystkim Mini zoo to nasze atuty, które zapewnia każdemu fantastycznie spędzony czas.   Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.  

Więcej »

Ostatnio w Naszej Hacjendzie gościliśmy grupę przedszkolaków. Dzieci spędziły u Nas cudowny czas, obserwowały zwierzęta i z uwagą słuchały opowieści o nich. Nasi mali goście skorzystali z przejażdżki na kucyku oraz karmienia zwierząt. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy również chcieliby spędzić ciekawie czas w naszej  Hacjendzie.

Więcej »

Nadszedł sezon zimnych i długich wieczorów. U nas możesz spędzić ten czas w cieplej atmosferze naszych apartamentów oraz SPA. Skorzystaj z oferty naszej Hacjendy i ciesz się jesienią.       .entry-author-link, .entry-permalink, .entry-date, .entry-meta { display: none; }

Więcej »

Dzisiaj nasza mała alpaka wybrała się do szkoły aby odwiedzić i zaprezentować się dzieciom. Nasi mali przyjaciele nie mogli oderwać oczu i rąk od tego interesującego zwierzęcia. Przytulali się, głaskali miękkie futerko i z radością przeżyli to wydarzenie, które na pewno na długo zostanie w ich pamięci. Zwierzak idealnie wpasował się w towarzystwo dzieci, nie […]

Więcej »

Nasze otoczenie, obecność ciekawych zwierząt jest doskonałym tłem na różnego rodzaju sesje zdjęciowe. Ostatnio gościła u nas młoda para, która wybrała właśnie naszą Hacjende jako oprawę swoich ślubnych zdjęć. Nasze Alpaki chętnie pozowały do zdjęć i były idealnym towarzyszem pary.

Więcej »

Niedawno gościliśmy w naszej Hacjendzie dzieci, które znalazły u nas wiele rozrywek i miło spędziły czas. Jedną ze wspaniałych atrakcji dla naszych małych gości z pewnością było strzyżenie alpak. Dzieci mogły obejrzeć jak pozyskuje się wełnę tych interesujących zwierząt.  

Więcej »